• Het Kooktheater is terug
    élke dag kookdemonstraties!

  • Het Kooktheater is terug
    élke dag kookdemonstraties!

  • Het Kooktheater is terug
    élke dag kookdemonstraties!

Elke dag kookdemonstraties in het nieuwe Kooktheater

Naast klassieke Indische gerechten draait het in Kooktheater  in 2017 om het culinaire  experiment. Niet alleen de smaak maar ook de vormgeving van de gerechten staat centraal. Zoals altijd eindigt elke demonstratie in een proeverij.  Leer meer over djamoes, fermenteren, eeuwenoude sojasauzen, toetjes met chocolade en kruidnagel. Topkoks tonen je de bereidingswijze van bijzondere gerechten uit de veelzijdige Aziatische keuken.

Programma 25 mei t/m 5 juni 2017 (blader door de slider)

Donderdag 25 mei

15.00 Bea Berens-Sleebos: nasi koening, dendeng basah en oerap oerap
17.00 Alexander Bakker (Flair for Flavor): een proeverij van Flair for Flavor
19.00 Bea Berens-Sleebos: ajam menteh (kip cashew)

Vrijdag 26 mei

12.00 Lieke Tio: koken met djamoe kruiden: rendang van gehaktballetjes en tahu met een gezond drankje, kunjit asem
14.00 Bea Berens-Sleebos: tom yang cun met aardappelen (snelle studentenmaaltijd)
15.30 Patricia Kwa-Tan: socis manalagi met orak arik van kool en wortel
17.00 Bea Berens-Sleebos: boeboer ajam, boeboer ketan hitam
19.00 Alexander Bakker (Flair for Flavor): gezonde Japanse zoete koji miso met gewokte spinazie en specialiteitenproeverij

Zaterdag 27 mei

12.00 Lola en Jori Ruler (Toko Lo): kueh serabi (Indonesische pannenkoek)
14.00 Alexander Bakker (Flair for Flavor): twee snelle gezonde Japanse soepen op basis van sojasaus en een specialiteitenproeverij
15.30 Bea Berens–Sleebos: rendang en sambal goreng boontjes
17.00 Betty van Enst (Vanka Kawat): pandan-poffertjes met caramelsaus
19.00 Lola Ruler (Toko Lo) en Marc Pieplenbosch: broodpudding met Sayah likeur

Zondag 28 mei

12.00 Mas van Putten (Vrouw met de baard deli): gado gado wrap en pangsit met djeroek poeroet-kipvulling
14.00 Albert Kokosky Deforchaux (Toko Ap Halen): vegetarische botok
15.30 Bea Berens-Slebos: bakeljauw uit de oven met sugar snaps
17.00 Mas van Putten (Vrouw met de baard deli): rendang met bataat/ wortel fudge en pandan panna cotta kokos
19.00 Alexander Bakker (Flair for Flavor): gezonde Japanse zoete koji miso met gewokte spinazie en een specialiteitenproeverij

Maandag 29 mei

14.00 Bea Berens-Sleebos: soto ajam
15.30 Yvette Luikinga (De keuken van Yvette): lemper met kipvulling
17.00 Bea Beerens-Sleebos: goedèk en tempeh goreng
19.00 Yvette Luikinga (De keuken van Yvette): tahu isi (gevulde tahoe)

DInsdag 30 mei

14.00 Bea Beerens-Sleebos: semoor Pontianak
15.30 Betty van Enst (Vanka Kawat): biefstuk à la Betty
17.00 Silvy Puntowati (Stichting Java Village): asinan Bogor
19.00 Bea Berens-Sleebos: rawon

Woensdag 31 mei

14.00 Betty van Enst: roedjak Ambon (Natsepa) en verhaal
15.30 Rag Ririn met zijn tante (Restaurant CUCU): koho koho met kasbi, Molukse salade van gerookte makreel en kokos geserveerd met gestoomde bataat
17.00 Betty van Enst: pindang kuning met makreel uit de Molukken (soort vissoep)
19.00 Bea Berens-Sleebos: boeboer sago en ketan Oenti

Donderdag 1 juni

12.00 Marc Tierolf (Tjemaralaan 14): Kelobak van witvis
14.00 Tim Kan (Amoy): Kon po Kai (gewokte groenten met oestersaus, chilliolie en nootjes), gebakken ribeye met diverse paddestoelen en Gewürztraminer
15.30 Mv Ming (Toko Bali Mandira): bacang
17.00 Silvy Puntowati (Stichting Java Village): tongseng van kip
19.00 Christian Weij (auteur Verrot Lekker): fermenteren van miso en tempeh van peulvruchten en kimchi varianten

Vrijdag 2 juni

12.00 Christopher Ng en Sabrina Luthjens: mie Siam met bumbu rempah  titek (Peranakan gerecht)
14.00 Rob van Gasselt (auteur Balistyle Chef): drooggebakken kruidige reepjes rundvlees in een filodeegbakje
15.30 Christian Weij (auteur Verrot Lekker): fermenteren van vissaus (nam pla) en nukazuke (Japanse ingelegde groente)

Zaterdag 3 juni

12.00 Marc Tierolf (Tjemaralaan 14): zwartzuur van kip
14.00 Allard Sieburgh (Smaakstudio De Sawa): oedang Vence
15.30 Patricia Kwa-Tan: socis manalagi met orak arik van kool en wortel
17.00 Tim Kan (Amoy): Kon po Kai (gewokte groenten met oestersaus, chilliolie en nootjes), gebakken ribeye met diverse paddestoelen en Gewürztraminer
19.00 Allard Sieburgh (Smaakstudio De Sawa): Indische huzarensalade

Zondag 4 juni

12.00 Rob van Gasselt: (auteur Balistyle Chef): drooggebakken kruidige reepjes rundvlees in een filodeegbakje
14.00 Tim Kan (Amoy): Kon po Kai (gewokte groenten met oestersaus, chilliolie en nootjes), Char Siu (Chinees geroosterd varkensvlees)
15.30 Alexander Bakker (Flair for Flavor): twee snelle gezonde Japanse soepen op basis van sojasaus en een specialiteitenproeverij
17.00 Tim Kan (Amoy): Kon po Kai (gewokte groenten met oestersaus, chilliolie en nootjes), gebakken ribeye met diverse paddestoelen en Gewürztraminer
19.00 Paul Toorop (Toko Toorop): Bebèk op Frans-Indische wijze

Maandag 5 juni

12.00 Christopher Ng en Sabrina Luthjens: laksa met bumbu gerang assam
14.00 Marjolein Kelderman: bir pletok, een kruidig verfrissend drankje
15.30  Rob van Gasselt: (auteur Balistyle Chef): drooggebakken kruidige reepjes rundvlees in een filodeegbakje
17.00 Tim Kan (Amoy): Kon po Kai (gewokte groenten met oestersaus, chilliolie en nootjes), gebakken ribeye met diverse paddestoelen en Gewürztramine