2016

Tong-Tong-Podium

Het Tong-Tong-Podium is het grootste podium van de Tong Tong Fair en staat in de Grand Pasar. Er is een doorlopend podiumprogramma met muziek- en dansvoorstellingen, modeshows en pentjak-demonstraties. Er zijn 300 zitplaatsen maar ook passanten hebben staruimte.

28 mei

12.00 Kyai Fatahillah o.l.v. Iwan Gunawan (moderne gamelanmuziek uit Sunda) i.s.m. LeineRoebana
13.30 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
15.00 Mai’ana (Polynesische dans- en muziekgroep o.l.v. Conchita Joenoes)
16.30 ‘Jago, Jula Juli en Wiraga Wirama Wirasa’ choreografie van Boby Ari Setiawan door Independent Expression uit Solo, Indonesië (Indonesische dans) i.s.m. LeineRoebana
18.00 JEI Keroncong
19.30 Mai’ana
21.00 James Intveld (singer-song- writer, rockabilly uit de VS)

29 mei

11.30 ‘Panji Asmarabangun – Dewi Anggraeni’ door ISTIKA (Indonesisch dans- en muziektheater)
13.30 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
14.45 Culturele dans- en muziekgroep uit Banda Aceh, Indonesië
15.00 Komunitas Cinta Berkain (modeshow uit Jakarta, Indonesië)
16.30 JEI Keroncong
18.00 TIS GELUKT met o.a. Ruben en Vivian Tarmidi, Collin de Vries, Daisy van Lingen (R&B, pop, Indorock en lagu lagu)
19.30 James Intveld (singer-songwriter, rockabilly uit de VS)
21.00 Maria Lekransy muzikaal begeleid door Jeff Sopacua, Joanny Hitiahubessy, Victor Lekransy en Gino Cochise (fusion-jazz)

30 mei

12.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
13.30 ‘Kemilau Ranah Bundo’ (schoonheid van het moederland) door Sumbar Talenta (dans- en muziekgroep uit West-Sumatra)
15.00 ‘De Late Late Lien Show’ met Wieteke van Dort en gasten Aïs Lawa-Lata en Ricky Risolles
16.45 Los Perdidos (Indische gipsy band)
18.15 JEI Keroncong
19.15 Culturele dans- en muziekgroep uit Banda Aceh, Indonesië
20.30 Komunitas Cinta Berkain (modeshow uit Jakarta, Indonesië)
21.00 Los Perdidos

31 mei

12.00 Suara Kita (Indisch koor)
13.30 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
15.00 Komunitas Cinta Berkain (modeshow uit Jakarta, Indonesië) voorafgegaan door de uitreiking van de Ems Grizèl Trofee en de Zilveren Rijstlepel
16.30 Streetrollers (Indorock )
18.00 JEI Keroncong
19.30 Demonstratie pentjak silat o.l.v. Paatje Phefferkorn
21.00 Streetrollers

1 juni

12.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
13.30 ‘SïAïS LATA SIOOOO’, show van Aïs Lawa-Lata met als gasten Tante Lien en Sapa Lawan
15.00 Sapa Lawan (Molukse vrouwenslagwerkgroep)
16.30 TRIO ERWING. Erwin van Ligten, Udo Demandt en Mr. Jens. Featuring Sarah-Jane (soul, pop)
18.00 JEI Keroncong
19.30 TRIO ERWING
21.00 Maluku All Stars met ‘Liedjes uit de Kompenie: 65 jaar Molukkers in NL’, met o.a. vocalisten Julya Lo’ko, Debrah Jade en Julia van de Ketterij, gitaristen Memru Renjaan (Kenny B.) en Chris Latul (Massada), bassist Ricardo Lekatompessy (Mr. Probz) en drums Efraim de Nijs. I.s.m. Stichting Moluks Historisch Museum

2 juni

12.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
13.30 Demonstratie Pencak Silat Pusaka Mande Muda o.l.v. Ibu Ike Suwanda (pentjak uit Bandung, Indonesië)
15.00 DwiBhumi (Balinese dans)
16.30 Challenge XL (Indopop)
18.00 JEI Keroncong
19.30 DwiBhumi en Sanggar Mirah (Balinese dans)
21.00 Justine Pelmelay begeleid door Challenge XL (soul)

3 juni

12.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
13.30 Wayland Paradise (Indische hawaiian)
15.00 Te Mau ‘Oviri (Tahitiaanse dansgroep uit de VS)
16.30 JEI Keroncong
18.00 Wayland Paradise
19.30 Fransism, Brenda Frans (jazz)
21.00 Crazy Rockers (Indorock) met jivers op de catwalk

4 juni

12.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
13.30 Nading Rhapsody (fusion worldmusic uit Sarawak, Borneo, Maleisië)
15.00 Maeva met speciale gasten Kaili (VS) en Teaonui Tetumu (Frankrijk) (Polynesische dans, muziek en mode)
16.30 Pencak Silat Panca Sila met speciale gast Ike Suwanda uit Bandung (pentjak silat)
18.00 JEI Keroncong
19.30 Nading Rhapsody
21.00 Maeva met speciale gasten Kaili en Te Mau ‘Oviri (VS) en Teaonui Tetumu (Frankrijk) (Polynesische dans en muziek)

5 juni

11.30 ‘Panji Asmarabangun – Dewi Anggraeni’ door ISTIKA (Indonesisch dans- en muziektheater)
13.30 Nading Rhapsody (fusion worldmusic uit Sarawak, Borneo, Maleisië)
15.00 JEI Keroncong (krontjong uit Jakarta, Indonesië)
16.30 Maeva met speciale gasten Kaili (VS) en Teaonui Tetumu (Frankrijk) (Polynesische dans, muziek en mode)
18.00 JEI Keroncong
19.30 Nading Rhapsody
21.00 Wipe Out Selection (Indorock)