Het Tong-Tong-Podium is het grootste podium van de Tong Tong Fair en staat in de Grand Pasar. Er is een doorlopend podiumprogramma met muziek- en dansvoorstellingen, modeshows en pentjak-demonstraties.

Tong-Tong-Podium

donderdag 23 mei

13.00 — Feestelijke Opening van de 61e Tong Tong Fair & Festival door Richard de Mos, wethouder Economie, Sport en Buitenruimte, met o.a. Yvonne Keuls, Keroncong Tugu Cafrinho en InaDance (beperkt aantal zitplaatsen)
14.30 — Krontjong Tugu Cafrinho (krontjong uit Jakarta)
15.30 — Kolintang Bapontar (Jakarta)
17.30 —  InaDance met o.a. Tarian Betawi (Indonesische dansen)
19.15 — Kaylee Jane, finaliste The Voice Kids 2018 (pop)
20.45 — JazzmasterMania (gitaren-bigband-muziek naar de Tielman Brothers in 1965)

vrijdag 24 mei

13.00 — Krontjong Tugu Cafrinho (krontjong uit Jakarta)
14.30 — Batik Mamayoo Priva- te Collection (modeshow met Papua-batik uit Jakarta)
16.00 — ‘Something We Made’ (Soko Kita Digawe) door Untung (world, east meets west, gamelan fusion)
17.30 —Krontjong Tugu Cafrinho
20.45 — JazzmasterMania ( gitaren-bigband-muziek naar de Tielman Brothers in 1965)

zaterdag 25 mei

13.00 — Culturele dans- en muziekgroep uit West-Sumatra
14.30 — Krontjong Tugu Cafrinho (krontjong uit Jakarta)
16.00 — Polynesische dans- en muziekgroep Maeva met gasten Teaonui Tetumu (Tahiti) en Kaili Francisco (VS)
17.30 — Krontjong Tugu Cafrinho
19.15 — Collin & Friends goes Indorock (Indorock inspiratie)
20.45 — Polynesische dans- en muziekgroep Maeva met gasten Teaonui Tetumu (Tahiti) en Kaili Francisco (VS)

zondag 26 mei

13.00 — Culturele dans- en muziekgroep uit West-Sumatra
14.30 — Krontjong Tugu Cafrinho (krontjong uit Jakarta)
16.00 — Klanken van Oorsprong’. DVD-presentatie van Hetty Naaijkens, m.m.v. Eddy Chatelin en Hans Bax, Leo Blokhuis, Rob Agerbeek, Ina Bouwer, Ernst Jansz
17.30 — Batik Mamayoo Priva- te Collection (modeshow met Papua-batik uit Jakarta)
19.15 — ‘Geboren in Batavia’, jazz met het Rob Agerbeek Trio
20.45 — Krontjong Tugu Cafrinho

maandag 27 mei

13.00 — Theatrale pentjak silat performance door studenten van de Toneelvakschool Rotterdam o.l.v. pentjak silat danser/choreograaf Charles Renoult
14.30 — ‘Muziek met een missie’, muzikaal programma van Wouter Muller
16.00 — Nicky Manuputty & band (funk, soul, jazz)
17.30 — Lagu Jiwa, Indisch koor o.l.v. Louis Drabe
19.15 — Abadi (krontjong)
20.45 — SoulFuzion (funk, R&B)

dinsdag 28 mei

13.00 — Krontjong De Poespo (krontjong uit Jakarta)
14.30 — ‘De Late Late Lien Show’, met Wieteke van Dort en gast Aïs Lawa-Lata
16.00 — Enggar Collection (modeshow uit Jakarta)
17.30 — Krontjong De Poespo
19.00 — Inu Inu (dreampop, synthpop)
20.45 — Stringcaster (bluegrass, rockabilly, country en hillbilly)

woensdag 29 mei

13.00 — Brenda Frans & Wim Lohy (lagu lagu, jazz)
14.30 — Aïs Lawa-Lata 60 jaar een muzikaal avontuur! Met gasten Tante Lien, Eseu Palaloi en danseressen van Mai’ana
16.00 — Hotperdomme Nou! theater door de Gebroeders Timisela
17.30 — ‘A tribute to Joni Mitchell 75 years!’ door Brenda Frans, Nippy Noya, Wim Lohy e.a. (worldjazz)
19.15 — Mai’ana, Polynesische dansgroep o.l.v. Conchita Joenoes
20.45 —  L E K R A N T Y met o.a. Julya Lo’ko (soul, pop, lagu lagu)

donderdag 30 mei

13.00 — Krontjong De Poespo (krontjong uit Jakarta)
14.30 — Hawaiian Fantasy, Polynesische dansgroep o.l.v. Junius de Sadeleer
16.00 — Boi Akih ft. Nippy Noya & Zoumana Diarra (worldmusic/jazz)
17.30 — Erwin van Ligten (allround gitarist)
19.15 — Hawaiian Fantasy, Polynesische dansgroep o.l.v. Junius de Sadeleer
20.45 — Krontjong De Poespo

vrijdag 31 mei

13.00 — Krontjong De Poespo (krontjong uit Jakarta)
14.30 — ‘IDENTITIES 2.0’, gepresenteerd door Guave (modeshow)
16.00 — Krontjong De Poespo
17.30 — Susu Segar en gast (Indonesische travestie-dans)
19.15 — ‘Wayang-legende’ door Ciconia Consort o.l.v. Dick van Gasteren (klassieke muziek)
20.45 — G3rdneration Band (soul, funk, pop)

zaterdag 1 juni

13.00 — Krontjong De Poespo (krontjong uit Jakarta)
14.30 — ’Ya, dat is iets Indisch’, show van Ricky Risolles met Tante Lien en Laurens van Wessel
16.00 — Madaloka Dance Studio featuring Dian Oerip & Heru Mataya (Festival Payung Indonesia)
(Indonesische dans en mode)
17.30 — Loïs Lane (soul, pop)
19.15 — Crazy Rockers (Indorock)
21.00 — Krontjong De Poespo

zondag 2 juni

13.00 — Krontjong De Poespo (krontjong uit Jakarta)
14.30 — ‘Tjatoer’ Boi Akih, Heather Ware en Tim Persent (worldjazz en moderne dans)
16.00 — Sjors van der Panne featuring Astrid Seriese
17.45 — Krontjong De Poespo
19.15 — Dwi Mekar, culturele dans- en muziekgroep uit Bali en België
20.45 — Swingende afsluiting van de 61e Tong Tong Fair & Festival met Challenge XL (relight the seventies and eighties)