In De Rotonde draait alles om dans en zetten dj’s, livebands en dansleraren de toon. Centraal staat een dansvloer waar rock-‘n’-roll, dance, Indopop, linedance, poco-poco, jive maar ook workshops Polynesische en Indonesische dans elkaar afwisselen.

De Rotonde

donderdag 23 mei

12.30 — Dave G. Selection (Indorock, allround)
14.15 — Tari Betawi, danswork- shop o.l.v. Amina Tanoewidjaja van InaDance
16.00 — Dave G. Selection
17.45 — T.K.B. band (Indorock, allround)
18.45 — T.K.B. band
20.45 — DJ Della G.

vrijdag 24 mei

12.30 — Workshop Javaanse contemporaine dans o.l.v. Tri Anggoro (Yogya) i.s.m. Madaloka Dance Studio
14.15 — Bintang Bali Rockers (allround)
15.30 — Bintang Bali Rockers
17.15 — Orquesta Colegio Latino (latin american dance)
18.45 — Orquesta Colegio Latino
20.45 — DJ Cropy

zaterdag 25 mei

12.30 — Polynesische danswork- shop o.l.v. Teaonui Tetumu (Tahiti, Frankrijk) en Maeva
14.15 — Collin & Friends (soul, funk, pop)
15.45 — Collin & Friends
18.00 —@Once (Indorock, allround)
19.15 —@Once
20.45 — DJ Noes

zondag 26 mei

12.30 — Workshop pidjit o.l.v. Sonja Bloem
14.15 — DC Motion (allround)
16.00 — DC Motion
17.15 — Workshop Sumatraanse dans door de culturele dans- en muziekgroep uit West-Sumatra
18.45 — Kiss the Groove (funk, soul)
20.45 — Kiss the Groove

maandag 27 mei

14.15 — Combinatieworkshop pentjak silat en yoga o.l.v. Charles Renoult en Nicole Dooper
16.00 — No Commotion (allround)
17.30 — No Commotion
19.15 — Java Guitar Unlimited (Indorock, allround)
20.45 —  Java Guitar Unlimited

dinsdag 28 mei

12.30 — Workshop pidjit o.l.v. Sonja Bloem
14.15 — Workshop linedance o.l.v. Amy Lefebre
16.00 — Renegades (Indorock)
17.15 — Renegades
19.00 — Triple-B & Friends (allround)
20.45 — Triple-B & Friends

woensdag 29 mei

12.30 — Polynesische dansworkshop o.l.v. Conchita Joenoes van Mai’ana
14.15 — Little Ann & Friends (country, rock & roll)
16.00 — DJ Reece
17.45 — Bersama (latin, groove, moluccan)
18.45 — DJ Cropy
20.45 — Bersama

donderdag 30 mei

12.30 — Polynesische danswork- shop o.l.v. Junius de Sadeleer van Hawaiian Fantasy
14.15 — Rocking Players (allround)
15.45 — Rocking Players
17.30 — Groove Xperience (soul, pop)
19.00 — Groove Xperience
20.45 — DJ Sunny Jansen ‘The Fashion DJ’

vrijdag 31 mei

12.30 — Remy Sonneville & Friends
14.15 — Remy Sonneville & Friends
16.00 — G3rdneration Band (soul, funk, pop)
16.00 — G3rdneration Band
18.45 — Streetrollers (Indorock, ‘60)
20.45 — Streetrollers

zaterdag 1 juni

12.30 — Workshop pentjak silat o.l.v. Henry Otgaar van Panca Sila
14.15 — Krontjong De Poespo (dangdut, poco poco)
18.00 — Xanur (allround)
19.15 — Xanur
20.45 — DJ Funky Town

zondag 2 juni

12.30 — Balinese dansworkshop o.l.v. Gede Pande Satria Kusumayuda van Dwi Mekar uit Bali
14.15 — Challenge XL (allround)
15.45 — Challenge XL
17.45 — 4Mation (allround)
19.00 — 4Mation
20.45 — DJ Della G